O BHS

História BH Securities

 

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkom s cennými papiermi a členom Burzy cenných papierov Praha a.s. Bola založená v roku 1993 a je súčasťou Česko-slovenského holdingu PROXY – FINANCE, a.s., ktorý je zároveň jej 100 % vlastníkom.

 

Spoločnosť je držiteľom širokej licencie pre poskytovanie investičných služieb, ktorú poskytuje Česká národní banka a.s. Je tiež zakladajúcim členom Českej asociácie obchodníkov s cennými papiermi (ČAOCP) a členom Burzy cenných papierov Praha už od roku 1994.

 

BH Securities a.s. je tvorcom trhu a pokrýva široké spektrum trhov v ČR, Európe i USA. Svojim zákazníkom umožňuje vstup na domáce a svetové burzy a priamu realizáciu obchodných pokynov bez ďalších prostredníkov. Zameriava sa na vyhľadávanie príležitostí i produktov, investuje do rozvoja a zákazníckeho servisu. Spoločnosť patrí medzi najvýznamnejšie nebankové subjekty. Vďaka svojmu dlhoročnému pôsobeniu získala bohaté skúsenosti, vybudovala si pevnú pozíciu na českom kapitálovom trhu a získala dôveru zákazníkov. Poskytuje komplexné služby na kapitálovom trhu pre inštitucionálnych investorov i fyzické osoby.

 

Základné aktivity BH Securities

Hlavnou činnosťou BH Securities a.s. je predovšetkým obchodovanie s cennými papiermi na vlastný a cudzí účet v tuzemsku i v zahraničí, obhospodarovanie individuálnych portfólií a obchodovanie na úver.

 

Ponúka širokú paletu produktov kapitálového trhu od najkonzervatívnejších produktov až po vysoko špecializované obchody s najrôznejšími investičnými nástrojmi. BH Securities a.s. je tvorcom trhu čo okrem iného umožňuje zákazníkom zúčastniť sa na realizácii obchodov priamo bez ďalšieho prostredníka.

 

Mimo priameho nákupu či predaja cenných papierov ponúka celú škálu ďalších investičných produktov a služieb. Jedným z najkomplexnejších je produkt správa aktív – BHS Asset Management, ktorý je určený pre súkromnú i korporátnu klientelu. Jedná sa o produkt, ktorého výhodou je komplexný servis v oblasti osobných financií v niekoľkých typizovaných stratégiách. V poskytovaných službách sa spoločnosť zameriava predovšetkým na ich komplexnosť (celistvosť) a súčasne kladie veľký dôraz na individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

 

Potreby a predstavy zákazníkov sa konzultujú tak, aby kombináciou a skladbou aktív dosiahli čo najlepšieho zhodnotenia investície. Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné a diskrétne služby uspokojujúce i tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Viac o BH Securities a.s. nájdete na www.bhs.cz.

ŽIADOSŤ O ZASLANIE INFORMÁCIÍ O NOVÝCH INVESTIČNÝCH PRÍLEŽITOSTIACH

  • nové investičné príležitosti
  • horúce novinky
  • dôležité oznámenia

Odoslaním emailovej adresy súhlasím s použitím osobných údajov

Klientské centrum
+421 944 207 305
Ponuky spolupráce

Ponuky na propagáciu v médiích zasielajte výhradne na . Inak budú ponuky považované za nevyžádanú poštu.

SLEDUJTE NEPRETRŽITE AKTUÁLNE DIANIE