Nákup zlata

Nákup zlata od BHS

Premýšľate nad nákupom zlata? Ak máte možnosť, určite sa do toho dajte, pretože investovať do zlata sa stále vyplatí. Možností, kde nakúpiť zlato je mnoho. Od kamenných obchodov až po online obchodníkov. Na predaj zlata nie sú v dnešnej dobe potrebné žiadne špeciálne certifikácie, preto nie je ťažké stať sa obeťou podvodu. Zlato je rozumnejšie nakúpiť u preverených obchodníkov. Najlepšie je, keď si zlato najprv obhliadnete a v prípade záujmu o nákup trvajte vždy na osobnom prevzatí. Nikdy neposielajte peniaze vopred, tento postup by sa vám nemusel vyplatiť.

Zlato predávame pod dohľadom ČNB

Naša spoločnosť BHS je registrovaná pri ČNB, pri nákupe zlata vám u nás naozaj nehrozí žiadne riziko. Ďalším dôležitým faktorom je zlato samotné, ktoré by malo byť od renomovaných rafinérií alebo mincovní. V BH Securities predávame zlaté zliatky od renomovanej rafinérie Argor Heraeus.

Nákup zlata u BHS

Značka BHS patrí medzi veľkých hráčov na investičnom trhu, môžeme si tak dovoliť ponúknuť svojim klientom lepšie ceny zlata. Garantujeme vám bezrizikový obchod. Obchodníka, ktorý vám zodpovie akékoľvek otázky. Kvalitu pod prísnym dohľadom ČNB.

Nákup pri osobnom stretnutí

Na zlato sa môžete prísť pozrieť do našej kancelárie v Prahe na ulici Na Příkope 583/15. Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 9:00 - 17:00. Odporúčame vám vopred sa telefonicky objednať, aby sme si pre vás vyhradili čas a prebrali všetko, čo vás bude zaujímať. Tovar, ktorý vás zaujme si môžete hneď zakúpiť.

 

Telefonická objednávka

Zlato si tiež môžete objednať telefonicky na čísle + 420 255 710 710  v pracovných dňoch medzi  9:00 - 17:00. Náš obchodník sa s vami dohodne, prípadne vám ochotne poradí.

Doba dodania nakúpeného zlata

Zliatky zlata, ktoré ponúkame, máme obvykle skladom. A to vrátane zlatých zliatkov s váhou 250 g, 500 g a 1000 g. Ak sa stane, že práve nebudeme mať zliatok, ktorý si budete priať, dodáme vám ho hneď ako to bude možné.

Prevzatie zlata

Či si zlato vyberiete priamo u nás v kancelárii BHS alebo si ho objednáte telefonicky, prevzatie zlatého zliatku prebehne vždy osobne. Bez ohľadu na to, či si u nás kúpite 100g zlatý zliatok alebo jednokilovú zlatú tehlu. Po prevzatí zlatého zliatku dostanete tiež certifikát pravosti, ktorý vydáva LBMA.

Pomôžeme s úschovou nakúpeného zlata

Môžeme vám ponúknuť úschovu zlatých mincí a zliatkov. Služba je spoplatnená 0,5% z tržnej hodnoty p.a..

Ukladajte si peniaze do zlata po malých čiastkach

Ak premýšľate o sporení, mali by ste vedieť, že ukladanie peňazí do zlata je rovnako jednoduché, ako ich ukladanie do stavebného sporenia. Po niekoľkých rokoch pravidelných mesačných splátok napríklad 1.500 Kč získate vlastnú 100g tehličku zlata.

 

  • Ukladanie peňazí do zlata po malých čiastkach
  • Zlato vám zaistí trvalý rast hodnoty
  • Pri nákupe zlata u BHS dosiahnete na veľkoobchodné ceny a nákup zlata pre vás bude výhodnejší
  • Zlato má vysokú likviditu a je kedykoľvek predajné za tržnú cenu

 Nákup zlata vám zaistí budúcnosť

Na nákup zlata neexistuje vhodná alebo nevhodná doba. Jedná sa o dlhodobú investíciu, vďaka ktorej človek nezbohatne lúsknutím prstu a tiež  niekoľkonásobne nezhodnotí svoju investíciu. Cieľom je rozloženie majetku do rôznych komodít, ktoré sa dajú využiť.

Cena zlata v krátkodobom horizonte nijak významne nestúpa ani neklesá. Na investíciu sa je preto vždy potrebné dívať z dlhodobejšieho hľadiska, napríklad piatich až desiatich rokov. Výnosy, ktoré zlato zaznamenalo za posledných 10 rokov, ho jednoznačne zaraďujú medzi najvýhodnejšie komodity na investičnom trhu. Samozrejme je možné diskutovať o tom, že v deň D je cena o trochu nižšia alebo vyššia než o mesiac predtým alebo potom, ale z dlhodobého hľadiska sa jedná vždy o vývoj smerom nahor. 

Ak premýšľame o investícii do zlata ako o odloženej spotrebe na neskôr alebo pre ďalšie generácie, jedná sa o 100% istotu uchovania hodnoty. Ak napríklad niekto zakope peniaze, ďalším generáciám budú nanič. To sa so zlatom nemôže nikdy stať. 

Chcete kúpiť zlato?

Nechajte nám svoj kontakt. Ozveme sa vám a preberieme možnosti nákupu investičného zlata.

T: + 421 944 207 305
E: kontakt@investicie.eu

Odoslaním formulára súhlasím s použitím osobných údajov

ŽIADOSŤ O ZASLANIE INFORMÁCIÍ O NOVÝCH INVESTIČNÝCH PRÍLEŽITOSTIACH

  • nové investičné príležitosti
  • horúce novinky
  • dôležité oznámenia

Odoslaním emailovej adresy súhlasím s použitím osobných údajov

Klientské centrum
+421 944 207 305
Ponuky spolupráce

Ponuky na propagáciu v médiích zasielajte výhradne na . Inak budú ponuky považované za nevyžádanú poštu.

SLEDUJTE NEPRETRŽITE AKTUÁLNE DIANIE