Multigram +25

Multigram 25+

Hledáte netradiční a přitom praktický dárek se stabilní hodnotou, která v čase ještě poroste? Nebo si chcete jen udělat radost a vložit peníze do něčeho, co je hezké a má zároveň smysl? Pak vyzkoušejte multigram zlata.

 

O co jde? Zdánlivě jednotné „plato“ je ve skutečnosti důmyslný multigramový slitek, který nabízí možnost rozdělit si „zlatý poklad“ na jednotlivé jednogramové díly a nakládat s nimi po libosti. Každý jednogramový dílek má vlastní certifikát společnosti PAMP.

BHS vám nyní exkluzivně nabízí možnost zakoupit si tento zlatý Multigram +25, který sestává z invenční konstrukce vzájemně propojených karet. Toto netradiční, efektní a zároveň efektivní uspořádání umožňuje snadné využití různými způsoby s tím, že i po rozdělení celku má každý slitek své individuální číslování včetně potvrzení hmotnosti a ryzosti.

Multigram +25 je ideální pro milovníky zlata či luxusních dárků, které ale nemusíme mít jen zavřené v trezoru. Libovolným počtem dílků můžete obdarovat kohokoliv dalšího, přičemž dílky, které vám zbudou, nijak neztrácejí na hodnotě.

Díky vysoké likviditě zlata je samozřejmě možné jednotlivé dílky anebo i celý Multigram kdykoli prodat.

Cena celého Multigramu, tedy 25 dílečků, je 35 000 Kč.

Multigram +25 vyrábí švýcarská společnost PAMP. Zaměřuje se kromě jiného právě na zlaté slitky, které dosahují ryzosti 99,99 až 99,999 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivé slitky jsou navíc chráněny revoluční technologií VERISCAN, tj. individuálním profilem povrchu, který lze ověřit pomocí skeneru a poté porovnáním ve stejnojmenné aplikaci přes telefon. To zamezuje jejich padělání a snižuje riziko jak pro obchodníky, tak pro investory. Více informací najdete na http://www.pamp.com/veriscan.

 

Potrebujem viac informácií

Vyplňte prosím údaje, obratom vás budeme kontaktovať.

T: + 421 944 207 305
E: kontakt@investicie.eu

Odoslaním formulára súhlasím s použitím osobných údajov

ŽIADOSŤ O ZASLANIE INFORMÁCIÍ O NOVÝCH INVESTIČNÝCH PRÍLEŽITOSTIACH

  • nové investičné príležitosti
  • horúce novinky
  • dôležité oznámenia

Odoslaním emailovej adresy súhlasím s použitím osobných údajov

Klientské centrum
+421 944 207 305
Ponuky spolupráce

Ponuky na propagáciu v médiích zasielajte výhradne na . Inak budú ponuky považované za nevyžádanú poštu.

SLEDUJTE NEPRETRŽITE AKTUÁLNE DIANIE