Euro Dolary

DLHOPISY

Pridajte viac núl k vašim financiám vďaka starostlivo vybraným korporátnym

7 až 10,5 % každý rok

Také sú výnosy realizovaných dlhopisov. Investície do korporátnych dlhopisov patria medzi tie najbezpečnejšie. Vyberte si ich, ak chcete mať istotu alebo ak s investovaním začínate. Cena vašich dlhopisov pod nákupnú cenu neklesne a vy ich vývoj nemusíte starostlivo sledovať. Príjemný zisk z úrokov vás napokon rozhodne poteší. Pretože dlhopisy nie sú verejnou ponukou, zaregistrujte sa u spoločnosti BH Securities a. s.

Domy

7,25 % ročne

Gevorkyan

10,5 % ročne

Tabuc

8,5 % ročne

Viac investičných príležitostí >

ZLATO

Vďaka zlatu vám nuly budú pribúdať každý rok.

o 179 % viac

O toľko by ste svoje investície zhodnotili, keby ste svoje peniaze uložili do zlata pred 10 rokmi. Zlato si vždy udrží svoju hodnotu a vy do neho môžete vkladať i po malých čiastkach. Vďaka svojej hodnote si zlato udrží svoju cenu i po generácie a vy si tak môžete príjemne zaistiť dôchodok alebo doslova zlatú budúcnosť svojich detí. Tak nestrácajte čas, zmluvu o vkladaní do zlata môžete uzavrieť ešte dnes.

Investice do zlata

100 g

Investice do zlata

250 g

Investice do zlata

500 g

Vkladajte si do zlata >

INVESTIČNÉ CERTIFIKÁTY

Vyberte si, ktoré jednotky vám zarobia pekné nuly.

až 10% každý rok

Taký môže byť ročný výnos investičných certifikátov. Oproti dlhopisom s nimi získavate oveľa viac možností, do akých oblastí svoje investície rozložiť. Miera rizika je navyše vopred definovaná a v ktorejkoľvek chvíli ich môžete odpredať za trhovú cenu. Pretože investičné certifikáty nie sú verejnou ponukou, zaregistrujte sa u spoločnosti BH Securities a. s.

Certifikát

40 % ročne

Certifikát

10 % ročne

Certifikát

12 % ročne

Viac investičných príležitostí >

Mohli ste počuť v rozhlase

play
Hodnota akcií
play
Cena zlata
play
Certifikáty
play
Dlhopisy
play
Akcie jednotky
play
Akcie luxusné hodinky
play
Akcie nuly
play
BHS Fondy

BH Securities a.s. je tvorcom trhu a pokrýva široké spektrum trhov v SR, Európe i USA. Svojim zákazníkom umožňuje vstup na domáce a svetové burzy a priamu realizáciu obchodných pokynov bez ďalších prostredníkov.

Zameriava sa na vyhľadávanie príležitostí aj produktov, investuje do rozvoja a zákazníckeho servisu. Spoločnosť patrí medzi najvýznamnejšie nebankové subjekty. Vďaka svojmu dlhoročnému pôsobeniu získala bohaté skúsenosti, vybudovala si pevnú pozíciu na slovenskom kapitálovom trhu a získala dôveru zákazníkov. Poskytuje komplexné služby na kapitálovom trhu pre inštitucionálnych investorov i fyzické osoby.

Nahoru