Investičné zlato

Zlato je tradičný nástroj ukladania peňazí

Navzdory krátkodobým výkyvom je zlato v dlhodobom horizonte veľmi kvalitnou a žiadanou investíciou, vďaka ktorej neprídete o svoje financie a zabezpečíte seba i ďalšie generácie. U BHS môžete po malých čiastkach ukladať svoje financie pre seba i pre svoje deti už od ich narodenia. Zlato má kúzlo, ktoré pretrváva storočia a ak si uvedomujete jeho hodnoty v ekonomicky nestálom svete okolo nás, je ukladanie do neho logickou voľbou.

Tip: Prečo investovať do zlata Investice do zlata - výhoda nebo vyhozené peníze? Investície do zlata - ukladanie na dôchodok

Zlato je večné

Už tisíce rokov si uchováva svoju stabilnú hodnotu uznávanú všetkými bez rozdielov. Na rozdiel od bankoviek či akcií, ktoré sa môžu stať zo dňa na deň bezcenným kusom papiera, zlato predstavuje celkom hmatateľnú hodnotu, ktorá je de fakto nezničiteľná.

Zlato predstavuje nezávislosť.

Jeho hodnota je daná reálnou hodnotou rýdzeho zlata, ktorá nie je závislá ani na vládach, ani na politike, menách či ekonomických výkyvoch.

Zlato ako univerzálne platidlo

Zlato vždy bolo, je a bude univerzálnym tradičným platidlom po celom svete, ktoré každý pozná a rozpozná.

Ochrana pred krízou

Investícia do zlata ochráni váš rodinný majetok pred dopadmi kríz spoločenských i hospodárskych a zabezpečí ho pre budúce generácie. . Cena zlata sa často vyvíja opačným smerom než ceny ostatných aktív, preto naopak v dobách krízy, keď hodnota akcií a dlhopisov klesá, cena zlata väčšinou naopak stúpa. Ľudia sa  k nemu totiž obracajú ako k stabilnej hodnote.

Tip: Ako skladovať investičné zlato

Diverzifikácia portfólia

Zlato slúži ako ochrana investičného portfólia, pretože minimalizuje jeho volatilitu a straty počas veľkých výkyvov na burze. Optimálne by malo tvoriť 10-15 % alokovaných voľných prostriedkov.

Zlato ako univerzálne platidlo

Zlato vždy bolo, je a bude univerzálnym tradičným platidlom po celom svete, ktoré každý pozná a rozpozná.

Dostupnosť zlata

Investícia do zlata je dostupná pre každého – zlato sa predáva v rôznych veľkostiach už od jedného gramu, umožňuje tak flexibilné a efektívne investovanie podľa vašich individuálnych možností.

Spoločenské postavenie

Zlato znamená nielen stálu krásu, odolávajúcu všetkým externým vplyvom, ale je aj symbolom spoločenského postavenia. Zlaté šperky majú nielen hodnotu zlata, ale v mnohých prípadoch majú tiež umeleckú hodnotu v súvislosti s tým, kto šperky vyrobil, ako kvalitne ich spracoval a aké ďalšie suroviny použil (drahé kamene).  

Istota

So zlatom o svoj majetok neprídete ani keby inflácia znehodnotila peniaze, došlo k devalvácii meny, bankové domy by skrachovali a vláda zmrazila účty. Zlato je navyše ľahko deliteľné a likvidné, je teda pomerne ľahké ho kedykoľvek a kdekoľvek zameniť za peniaze bez poplatkov a sankcií.

Zhodnotenie zlata

Zlato má potenciál rásť. V posledných rokoch silne zhodnotilo, ročne v priemere o 30% - viac než väčšina iných investícií. Zlato nie je len drahý kov, je tiež vzácny kov – jeho zásoby na zemi sú obmedzené a jeho hodnota sa bude v budúcnosti zvyšovať.

Potrebujem viac informácií

Vyplňte prosím údaje, obratom vás budeme kontaktovať.

T: + 421 944 207 305
E: kontakt@investicie.eu

Odoslaním formulára súhlasím s použitím osobných údajov

ŽIADOSŤ O ZASLANIE INFORMÁCIÍ O NOVÝCH INVESTIČNÝCH PRÍLEŽITOSTIACH

  • nové investičné príležitosti
  • horúce novinky
  • dôležité oznámenia

Odoslaním emailovej adresy súhlasím s použitím osobných údajov

Klientské centrum
+421 944 207 305
Ponuky spolupráce

Ponuky na propagáciu v médiích zasielajte výhradne na . Inak budú ponuky považované za nevyžádanú poštu.

SLEDUJTE NEPRETRŽITE AKTUÁLNE DIANIE