Investície

Chcete nezáväznú konzultáciu zdarma?

Vyplňte váš e-mail a telefón, ozveme sa vám.

T: + 421 944 207 305

Odoslaním formulára súhlasím s použitím osobných údajov

Investície so zaujímavým úrokom

S nami sa nemusíte starať o to, ako funguje akciový trh. Nestrácate čas obchodovaním s akciami alebo komoditami. Venujte sa svojej práci a koníčkom, my budeme investovať za vás.

 

Dokážeme vám zarobiť omnoho viac peňazí než najvýhodnejší úrok na bankovom a sporiacom účte alebo dokonca na termínovanom vklade.

 

Obchodujeme pod dohľadom ČNB

 

Sme BH Securities a.s., licencovaný obchodník s cennými papiermi, člen Burzy cenných papierov Praha.

Peniaze svojim klientom zarábame pod prísnym dohľadom Českej národnej banky.

Do čoho môžete investovať s BH Securities

BHS INVESTIČNÉ CERTIFIKÁTY

 

Investičný certifikát je vhodný pre investorov, ktorí hľadajú istotu a vysoké ročné zúročenie. BHS Investičný certifikát proste kúpite a už sa o nič nestaráte. Len čakáte, kým vám investičný certifikát zarobí peniaze. U investičných certifikátov očakávajte výnosy až v radoch desiatok percent.

 

Viac o investičných certifikátoch >>

ZLATO

 

Zlato je vhodné pre investorov, ktorí chcú svoj majetok ochrániť pred hospodárskou krízou a zarobiť na dlhodobo sa zvyšujúcej hodnote. Do zlata môžete investovať formou pravidelných mesačných splátok už od 1 500Kč. Po niekoľkoročnom sporení získate vlastnú tehlu zlata.

 

Viac o zlate >>

DLHOPISY

 

Dlhopisy sú vhodné pre investorov začiatočníkov. Dlhopis môžete kúpiť a po pevne stanovenej dobe inkasovať výnos. Ročný zisk môže byť i viac ako 9%. Je to omnoho lepší variant než nechať peniaze ležať na sporiacom účte.

Viac o dlhopisoch >>

AKCIE

 

Akcie sú vhodné pre skúsenejších investorov ako krátkodobá špekulácia i dlhodobá investícia. Vďaka akciám sa stanete spolumajiteľom firmy a podieľate sa na jej úspešnom podnikaní. Okrem zisku z predaja vám akcie môžu priniesť výnos v podobe dividend.

 

Viac o akciách >>

PODIELOVÉ FONDY

 

Podielové fondy sú vhodné pre drobných investorov s malým kapitálom už od 10.000Kč. Jedná sa o kolektívnu formu investovania, v ktorej viac investorov vkladá svoje peniaze do podielového fondu. Za svoju investíciu získate podielový list vyjadrujúci váš podiel vo fonde.

 

Viac o podielových fondoch >>

ASSET MANAGEMENT

 

Asset management je ideálna služba pre časovo zaneprázdnených investorov a investorov začiatočníkov. Vaše aktíva spravujú skúsení portfólio manažéri BH Securities. Navrhnú Vám investičnú stratégiu podľa toho, aké očakávate zhodnotenie, podľa dĺžky investície a miery rizika.

 

Viac o Asset Managemente >>

 

 

 

 

 

 

ŽIADOSŤ O ZASLANIE INFORMÁCIÍ O NOVÝCH INVESTIČNÝCH PRÍLEŽITOSTIACH

  • nové investičné príležitosti
  • horúce novinky
  • dôležité oznámenia

Odoslaním emailovej adresy súhlasím s použitím osobných údajov

Klientské centrum
+421 944 207 305
Ponuky spolupráce

Ponuky na propagáciu v médiích zasielajte výhradne na . Inak budú ponuky považované za nevyžádanú poštu.

SLEDUJTE NEPRETRŽITE AKTUÁLNE DIANIE